Vanaf januari 2017 bundelen we de krachten van Nieuwerkerken (ook Binderveld), Wijer en Kozen (ook Kortenbos) om onze leden een efficiëntere dienstverlening te kunnen bieden. Onze nieuwe afdeling NWK Limburg zoekt talent om de vrijwilligersploeg te versterken.watjijkan

Ontmoet jij graag mensen of heb jij organisatietalent?

Ben jij een handige klusser of een administratieve duizendpoot?

Misschien heb je wel een leuk idee voor een activiteit?

Wat jouw talent ook is, word onze nieuwe vrijwilliger!

Op 23/01/2017 stellen wij de vrijwilligers in onze afdeling voor en toasten we op het nieuwe bestuur. Wil je mee je schouders onder onze werking zetten en kom je mee vieren in het buurthuis om 20u, geef vóór 20/01/2017 je gegevens door aan Sonja Smeets 011596415 of via de website.

Hierdoor wijzigen onze website en facebook-pagina van naam. www.gezinsbondfusienieuwerkerken.be wordt www.gezinsbondnwklimburg.be We houden je op de hoogte.